EN
Google PlusRemas RssTwitterFacebook
Ana SayfaÜrünlerKurumsalYedek ParçaServisGenel BilgilerBize Ulaşın
İkinci El ve Kiralama

Remaş Group ’un güvenilir ve profesyonel ikinci El hizmeti vermek için kurduğu İkinci EL departmanımız da, Honda jeneratör gruplarınızın alım - satımı için konusunda uzman servis ekibimiz tarafından yerinde inceleme yapılarak, size en iyi fiyat teklifi sunulmaktadır.

Teknik Ekibimiz tarafından, bakımları yapılıp yük ve kontrol testleri tamamlanan İkinci El Honda jeneratör grupları satışa sunulmakta olup, periyodik bakım anlaşması ile birlikte garanti kapsamına alınmaktadır. Ayrıca müşterinin isteği doğrultusunda, eski jeneratörleriniz yerinden alınarak yeni jeneratör ile değiştirilmesi hizmeti de verilmektedir.

ikinci el jenerator

İkinci El Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör alımlarımızda; Değerlendirmek istediğiniz ikinci el Honda jeneratör gruplarınızın bedeli, ürün gerekli testlerden geçtikten sonra tarafınıza en iyi teklif ile peşin olarak ödenir. Jeneratör alımında gerçekleşecek herhangi kablo sökümü, monte – demonte işlemleri ve nakliye gibi durumlar için sizden hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Remaş olarak, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, dürüst, samimi ve güvenilir bir firma olmayı ilke edinmekle birlikte, uygun fiyatlı ikinci el ürün teklifi almak ve ikinci El jeneratörünüze en uygun teklifi vermek için daima hizmetinizdeyiz.


KİRALAMA HİZMETLERİMİZ

Müşterilerimizin kısa süreli acil ihtiyaçlarını karşılamak ve jeneratör satın alma maliyetinden tasarruf ettirmek için 1 KVA – 1000 KVA arası jeneratörlerde profesyonel kiralama hizmeti vermekteyiz. Ekonomik, pratik ve hızlı kiralama çözümleri sunan Remaş Group, müşterilerimizin dönemsel ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için yerinde ve ücretsiz keşif yaparak, ihtiyaç duyduğunuz güç ve diğer gereksinimleri tespit etmektedir.

kiralik jenerator

KİRALAMANIN AVANTAJI NELER?

* Kısa süreli ihtiyaçlar için jeneratör yatırım maliyeti oluşmaz, sermaye çıkışı olmaz.
*Kira bedeli her kesilen fatura ile aylık olarak masrafa atılır.
*Jeneratör’de herhangi bir arıza olduğunda tamirin 24 saati geçmesi durumunda, yerine bir başka jeneratör konularak, elektrik kesintisi esnasında oluşacak maddi, manevi kaybınız önlenir.